Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Kmotríková - kytica Diváci odmeňujú: Takto ste potešili Adrianu Kmotríkovú! Tvár spravodajstva bola vašou štedrosťou dojatá.
Anetka a Janko Víkendová hádanka: Kto sú tieto zlatíčka? Nápoveda: Za rozkošnými deťmi sa skrývajú seriózne tváre spravodajstva televízie JOJ!
Deň šťastia 4 Ako osláviť Deň šťastia? S extra veľkým úsmevom! Pozrite si video, ktoré zaručene vyčarí úsmev na tvári aj vám!
Spravodajci želajú všetko najlepšie Sme tu už 12 rokov: Všetko najlepšie, JOJka! Čo jej želajú tváre spravodajstva?
Jano Mečiar - Veľké Noviny - Jojka v meste Veľké Noviny z Prešova: Jano Mečiar sa davu ľudí neobával! "Čím viac sa zapájate, tým je to lepšie!" odkázal návštevníkom Jojky v meste.
Loga spravodajskych relacii TV JOJ 2013 Pozrite si nové logá spravodajských formátov Už od zajtra spravodajstvo TV JOJ s veľkými zmenami.
Prestavba spravodajského štúdia tv joj, veľké noviny Spravodajské štúdio v troskách! Prichádza zmena! Už od 1. septembra spravodajstvo TV JOJ s veľkými zmenami!
Spravodajstvo TV JOJ Spravodajstvo TV JOJ čaká zmena, aká tu ešte nebola! Zmena vysielacieho času hlavného spravodajstva bude iba začiatok.
Kubáni nahý Šok! Kubáni sa vyzliekol do naha! Reportér TV JOJ vymenil tatranské štíty za nudapláž.