Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Adriana Kmotrikova Kmotríkovej nočná mora sa skončila: Jej šialený fanúšik je už za mrežami! Jojkársku moderátorku niekoľko rokov obháňal psychicky narušený muž.
Kmotríková - kytica Diváci odmeňujú: Takto ste potešili Adrianu Kmotríkovú! Tvár spravodajstva bola vašou štedrosťou dojatá.
Anetka a Janko Víkendová hádanka: Kto sú tieto zlatíčka? Nápoveda: Za rozkošnými deťmi sa skrývajú seriózne tváre spravodajstva televízie JOJ!
Deň šťastia 4 Ako osláviť Deň šťastia? S extra veľkým úsmevom! Pozrite si video, ktoré zaručene vyčarí úsmev na tvári aj vám!
Spravodajci želajú všetko najlepšie Sme tu už 12 rokov: Všetko najlepšie, JOJka! Čo jej želajú tváre spravodajstva?
Jano Mečiar - Veľké Noviny - Jojka v meste Veľké Noviny z Prešova: Jano Mečiar sa davu ľudí neobával! "Čím viac sa zapájate, tým je to lepšie!" odkázal návštevníkom Jojky v meste.
Loga spravodajskych relacii TV JOJ 2013 Pozrite si nové logá spravodajských formátov Už od zajtra spravodajstvo TV JOJ s veľkými zmenami.
Prestavba spravodajského štúdia tv joj, veľké noviny Spravodajské štúdio v troskách! Prichádza zmena! Už od 1. septembra spravodajstvo TV JOJ s veľkými zmenami!