Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Kmotrikova a Majko Majko Leško odkazuje Kmotríkovej: Adriana, neboj sa lekárov, oni sú dobrí! Moderátorke televízie JOJ posiela energiu a drží palce celé Slovensko.
Kmotrikova vysielanie Pravda o Kmotríkovej kolapse vo vysielaní: Známi si mysleli, že bojujem o život! Moderátorke spravodajstva bolo v priamom prenose nevoľno.
Lucka Barmosova Obrovský úspech Lucky Barmošovej: Dostala prácu moderátorky v zahraničí! Moderátorka hlavnej spravodajskej relácie sa postavila pred mikrofón v mekke módy.
Adriana Kmotrikova Kmotríkovej nočná mora sa skončila: Jej šialený fanúšik je už za mrežami! Jojkársku moderátorku niekoľko rokov obháňal psychicky narušený muž.
Kmotríková - kytica Diváci odmeňujú: Takto ste potešili Adrianu Kmotríkovú! Tvár spravodajstva bola vašou štedrosťou dojatá.
Anetka a Janko Víkendová hádanka: Kto sú tieto zlatíčka? Nápoveda: Za rozkošnými deťmi sa skrývajú seriózne tváre spravodajstva televízie JOJ!
Deň šťastia 4 Ako osláviť Deň šťastia? S extra veľkým úsmevom! Pozrite si video, ktoré zaručene vyčarí úsmev na tvári aj vám!
Spravodajci želajú všetko najlepšie Sme tu už 12 rokov: Všetko najlepšie, JOJka! Čo jej želajú tváre spravodajstva?